Сайт директора НВК №3 м.Кам'янське

Неділя, 19.05.2024, 11:53

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Батьківська сторінка » Батьківська сторінка

Як впоратися з підлітком?

Як впоратися з підлітком?

Що ж сталося з цим милим маленьким дитиною, яка у вас був кілька років тому? Підлітки можуть бути дуже складними, і це не повинно бути дивним, враховуючи всі зміни перехідного віку, з якими їм доводиться стикатися. Вам доведеться бути дуже терплячим, щоб впоратися з ними. 
Навіть незважаючи на те, що ви колись самі були підлітками і, можливо, були складними для своїх батьків, все ще від вас буде потрібно багато зусиль, щоб зрозуміти, через що доводиться проходити вашій дитині. До вашої відповідальності відноситься налагодити зв'язок між вами і вашою дитиною. 
Це завжди не просто, і вам доведеться дуже постаратися під час цих двох важливих періодів у житті ваших дітей - юності і молодості. Вашим дітям знадобляться всі керівництва та розуміння, які ви можете їм надати. Завантаження та розуміння, протягом складних періодів, можуть задати тон для життєвих рішень, які доведеться робити вашій дитині. 
Нижче наведено кілька корисних порад, які повинні допомогти батькам при вихованні підлітків і налагодженні зв'язку з ними: 
1. Дізнайтеся про те, що подобається вашій дитині. Коли ваш підліток був дитиною, можна було з легкістю знайти речі, ніж можна було б зайнятися. Але, коли вони стали підлітками, вам доведеться докласти додаткові зусилля, щоб дізнатися, що подобається вашим дітям. Можливо, це буде непросто, але здатність співвідносити схильності й антипатії вашої дитини є важливою частиною побудови відкритих і значущих відносин з ним. 
Пам'ятайте, щоб бути хорошим батьком, вам також потрібно бути хорошим другом. 
2. Строгість - це не погано. Багато підлітків пручаються правилам і обмеженням. Вони думають, що достатньо дорослі, що можуть самі про себе подбати. Хоча це почасти й так, підліткам усе ще потрібні обмеження. З новими можливостями і бажаннями вони можуть заподіяти собі значної шкоди, якщо не будуть стримувати себе з усією відповідальністю. 
Дайте зрозуміти вашій дитині, що у нього або у неї буде більше свободи, але при цьому на них буде покладено більше відповідальності. Свобода без відповідальності безглузда. 
Вам варто допомогти своїй дитині навчитися складати плани заздалегідь. Ви не повинні планувати за них; просто допоможіть направити їх на прийняття власних правильних рішень. 
3. Спілкуйтеся щодня. Щоденне спілкування є важливим для підтримки відкритості між вами. Ваша дитина буде більш розташований, довіряти вам, якщо ви будете спілкуватися з ним щодня. Довіра до кого-небудь полягає в практиці. Воно може бути побудовано тільки на багатозначних відносинах, які спрощуються хорошим спілкуванням. 
Навчіться розуміти світ, в якому живе ваш підліток, поставте себе на його місце, і ви зможете не тільки домогтися їхньої довіри, а й також зможете краще зрозуміти їх загальна поведінка. 
Щоденне спілкування покаже вашій дитині, що ви піклуєтеся про нього. Це дуже важливий фактор, тому що підлітки будуть почувати себе більш комфортно з батьками, які активно залучені в їхнє життя. При відсутності залучення дорослого, підлітки можуть звернутися до ненадійних одноліткам за керівництвом або комфортом. Дуже важливо, щоб батьки підлітків надавали їм керівництво і турботу, яка їм потрібна. 

Категорія: Батьківська сторінка | Додав: lnagay (15.11.2013)
Переглядів: 699 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Меню сайту

Сайт НВК №3

 сайт НВК №3

Форма входу

Категорії розділу

Батьківська сторінка [18]

Важливі сайти

Банер

Банер

Банер

Банер

Банер

Банер
Дніпропетровщина. Наш успіх - успіх України!
Петриківський розпис
Управління освіти і науки
Дніпродзержинської
міської ради

Цей день в історії

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Державні установи

Робота

SEO sprint - Всё для максимальной раскрутки!